0

واگذاری غرفه‌های خانه فرهنگ و هنر صومعه‌سرا به کارآفرینان

بازدید 71
سعادت‌خواه گفت: جهت حمایت از مشاغل خانگی، غرفه‌های خانه فرهنگ و هنر صومعه‌سرا به مدت یک ماه به کارآفرینان واگذار شد.

«هومن سعادت‌خواه» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از صومعه‌سرا با تبریک پیشاپیش عید نوروز اظهار کرد: در راستای حمایت از کسب و کار کوچک و کارآفرینان شهرستان، غرفه‌های خانه فرهنگ و هنر به مدت یک ماه در اختیار کارآفرینان قرار داده شده است.

روابط عمومی شهرداری صومعه‌سرا با بیان اینکه حدود 20 نفر در خانه فرهنگ و هنر و غرفه‌های آن مشغول به فعالیت شده‌اند افزود: سوغات مخصوص صومعه‌سرا که کلوچه قو است هم به مسافران و بازدیدکنندگان معرفی می‌شود.

وی با بیان اینکه با موافقت شهردار و شورای شهر این غرفه‌ها به صورت رایگان در اختیار کارآفرینان قرار گرفته است گفت: صنایع دستی، سوغات شهرستان، شیرینی‌های محلی و … از جمله فعالیت‌هایی است که در این غرفه‌ها انجام می‌شود.

سعادت‌خواه با بیان اینکه این نمایشگاه همه روزه از ساعت 9 صبح تا 20 شب باز و بازدید برای عموم آزاد است تصریح کرد: مشاغل و‌ کسب و کارهای کوچک کارآفرینان در چنین نمایشگاهی علاوه بر ایجاد فرصت اشتغال زمینه‌ توسعه اقتصادی شهرستان را فراهم می‌کند.

گفتنی است؛ طبق قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی مورخ ۲۹ اردیبهشت۸۹ مصوب مجلس شورای اسلامی «فراهم کردن بازارهای محلی برای عرضه محصولات تولید شده توسط صاحبان کسب و کارهای خانگی» از وظایف شهرداری‌هاست

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.
 
 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *