0

دیدار رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با مهندس کیانی فرد شهردار صومعه سرا

بازدید 63

دیدار رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با مهندس کیانی فرد شهردار صومعه سرا، پیرامون همکاری های فی مابین برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شهرداری صومعه سرا؛ مهندس کیانی فرد شهردار صومعه سرا گفت: در دوره فعلی مدیریت شهری تلاش خواهیم نمود که با استفاده از امکانات مادی، انسانی و معنوی خدمات موثری به شهروندان ارائه دهیم.

احمد دوست رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان صومعه سرا به همراه هیات همراه در دیدار و نشست با مهندس کیانی فرد ضمن آرزوی توفیق و موفقیت روزافزون در مسیر خدمت به شهر و شهروندان، پیرامون همکاری های فی مابین شهرداری و کمیته امداد در بحث توانمندسازی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد، گفتگو نمودند.

مهندس کیانی فرد شهردار صومعه سرا در این نشست با بیان اینکه رسیدگی به محرومین از نکات و مسائل ارزشمند در هر دین و آیینی به ویژه دین اسلام است، افزود: کمیته امداد امام خمینی(ره) در مسیر رسیدگی و توانمندسازی محرومین؛ مسئولیت خطیر، سنگین و حساسی را بر عهده دارد لذا با همکاری تمامی دستگاه ها باید تلاش شود نام و یاد امام راحل در این مجموعه ارزشی، بزرگ و زنده نگه داشته شود.

شهردار صومعه سرا در این نشست پیرامون مسائل حوزه مدیریت شهری با تاکید بر اینکه از مرکز تا حاشیه شهر مورد رسیدگی قرار می گیرد، گفت: در دوره فعلی مدیریت شهری تلاش خواهیم نمود که با استفاده از امکانات مادی، انسانی و معنوی خدمات موثری به شهروندان ارائه دهیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان صومعه سرا در این نشست از تعامل و همکاری شهرداری صومعه سرا با کمیته امداد تشکر نمود.

لازم به ذکر در این دیدار شهردار و کارکنان شهرداری صومعه سرا به عنوان حامی مالی و معنوی تعدادی از کودکان تحت پوشش کمیته امداد اقدامات لازم را انجام دادند

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.
 
 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *