امروز : شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ ساعت : ۰۴:۰۸:۵۹
0

خدمات شهری

بازدید 65

به گزارش روابط عمومی شهرداری صومعه سرا ، خدمات شهری رکن اساسی شهرداری صومعه سرا در عرصه خدمت رسانی است که اجرای خدمات مطلوب و بهینه به شهروندان در حوزه خدمات شهری،نقلیه،فضای سبز ، عمران و … از انتظارات به حق شهروندان از شهرداری ، به عنوان نهادی خدمات رسان می باشد.

براساس این گزارش ،پرسنل خدوم نقلیه، عمران، خدمات شهر، فضای سبز و …. شهرداری صومعه سرا به صورت مستمر فعالیت های پاکسازی و تنظیف شهری، فعالیت های عمرانی را در دستور کار روزانه خود داشته و بر همین اساس اقداماتی را اجرایی نمودند.

از جمله این فعالیت ها می توان به تمهیدات لازم جهت آمادگی برای تغییرات جوی و آب و هوایی (هرگونه بارش برف و باران ) ، هرس و جمع اوری برگ های درختان که در این فصل اغلب باعث انسداد کانال ها میشود ، پاکسازی و جمع آوری زباله، هرس علف های هرز، تسطیح و شن ریزی برخی از کوچه ها، لکه گیری آسفالت خیابان ها و کوچه ها که بصورت روزانه حال انجام است میتوان نام برد

لازم به ذکر است، این فعالیت ها با هدف حذف آلودگی های محیطی ، ارتقا سلامت شهروندان و آراستگی شهری می باشد که جز وظایف ذاتی شهرداری است که در شهرداری صومعه سرا به صورت روزانه و مستمر در حال انجام است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.
 
 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *