0

انقلاب ۱۴ میلیاردی شهرداری صومعه‌سرا برای مبارزه با معضل زباله

بازدید 31

میثم کیانی‌فرد، شهردار صومعه‌سرا در این خصوص گفت: همواره رفع مشکل و معضلات زباله در صدر خواسته‌های مردم بوده که البته خواسته و مطالبه‌ای به‌حقی هم بوده و در این راستا اقدامات ویژه‌ای توسط شهرداری صومعه‌سرا برای حل این معضل صورت گرفته است.

وی از صرف اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان برای خرید ماشین‌آلات نوین جمع‌آوری زباله برای شهر صومعه‌سرا خبر داد و تاکید کرد: معضل را تا رفع کامل آن با جدیت دنبال می‌کنیم.

شهردار صومعه‌سرا اظهار داشت: تعداد سه کامیونت فورس ۸ و نیم تنی و پِرِسی با هزینه‌ای بالغ بر ۶ میلیارد تومان جدیدا توسط این شهرداری با همت اعضای شورای اسلامی شهر خریداری شده و به زودی به ناوگان جمع‌آوری زباله اضافه خواهد شد.

کیانی‌فرد همچنین از خرید یک دستگاه سیمی تریلر و کِشَنده با صرف هزینه‌ای بالغ بر ۷.۵میلیارد تومان برای انتقال زباله‌های شهر صومعه‌سرا خبر داد.

وی افزود: وجود دستگاه سیمی تریلر و کشنده علاوه بر کاهش هزینه‌های ناشی از استعلاک ماشین‌آلات شهرداری، باعث می‌شود تا سرعت انتقال زباله‌ها ۱۰ برابر از قبل شود، چرا که ظرفیت آن ده برابر دستگاه‌های فعلی است. روابط عمومی شهرداری صومعه سرا

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع مطرح شود تایید نخواهد شد.
 
 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *