گل 3 رمضان رمضان ماه عبادت و تزکیه نفس
شهروند گرامی: شهرداری به تنهایی قادر نخواهد بود مشکلات شهری را مرتفع نماید لذا مشارکت شما در امر پرداخت به موقع عوارض یاریگر ما خواهد بود.

ناصر حقیقی شهردار صومعه سرا

لایحه بودجه تلفیقی سال 98 شهرداری

مزایده و مناقصه

اوقات شرعی صومعه سرا

خدمتی جدید و نو به همشهریان محترم صومعه سرا

در هفته ای که گذشت بر اساس درخواست و رایزنی های مکرر شهرداری صومعه سرا با مدیریت امور شعب برخی از بانک های خصوصی و دولتی ،  جلسه ای فیمابین مدیریت محترم امور شعب بانک مسکن استان و مدیریت بانک مسکن صومعه سرا و با حضور کارشناسان امر در شهرداری صومعه سرا برگزار گردید . پس از بحث و بررسی پیرامون چگونگی ارائه خدمات به همشریان در خصوص مشکلات بانکی مراجعه کنندگان به شهرداری نهایتا توافقتی حاصل گردید.

بر این اساس به پیشنهاد شهرداری صومعه سرا و در راستای خدمت رسانی مطلوبتر به مراجعه کنندگان محترم شهرداری و به جهت جلوگیری از صرف زمان طولانی که مردم شریف صومعه سرا جهت دریافت وجه نقد به مرکز شهر صومعه سرا مراجعه میکنند مقرر گردیده بزودی یک دستگاه خودپرداز ( ATM ) در ساختمان شهرداری جهت استفاده عمومی نصب گردد . شهردار صومعه سرا در این جلسه  متذکر شد شهرداری به دنبال آن است تا با افتتاح شعبه ای از بانک مسکن در زیر ساختمان شهرداری شرایط مطلوب تری را برای ارباب رجوع محترم به منزله انجام امور بانکی فراهم آورد تا مردم ناچار نباشند ساعات زیادی را صرف رفت و آمد به مقر بانک ها بکنند و بتوانند در کوتاه ترین فاصله فیش های خود را واریز نمایند که این موضوع در حال سیر مراحل اداری و بررسی کارشناسی اجرای طرح میباشد.

حسن آقاجانی شهردار صومعه سرا در پایان این جلسه ضمن تشکر از همکاری بانک مسکن در این زمینه افزود که شهرداری صومعه سرا به دنبال انجام خدمات جدید و نویی است که موجبات رفاه و آسایش شهروندان را فراهم آورد و قطعا اجرای طرح هایی که میتواند در آسایش روانی جامعه موثر باشد در این راستا دارای اهمیتی بیشتری هستند و شهرداری حاضر است کلیه پیشنهادات در این زمینه را مورد بررسی قراردهد و در صورت مثبت و مقرون به صرفه بودن آن را اجراء نماید تا منافع و عواید ان به عمومی مردم برسد .

 

 

 

 

رهنمود رهبری

تصاویر منتخب

سرخط آخرین اخبار

پیوندها

https://gilan.ir